Zadzwoń do nas: +48 664 958 744

Certyfikaty

Stale podnosimy jakość świadczonych usług.
Spełniamy standardy norm  PN-EN ISO 9001:2009 oraz PN-EN ISO 14001:2005 w zakresie wykonawstwa robót termomodernizacyjnych i ogólnobudowlanych.

Zobacz Certyfikat>>

Gwarancja Jakości

Wykonywane przez nas usługi są objęte 5-letnią gwarancją zarówno pod względem usługi, jak i materiału. Każdy remontowany obiekt jest nadzorowany przez przedstawiciela technicznego wybranego producenta chemii budowlanej, który pilnuje przestrzegania technologii oraz zastosowania materiałów.

Doświadczenie

Naszymi atutami jest rzetelność, terminowość, konkurencyjna cena, długi okres gwarancji i najważniejsze w tej branży – doświadczenie. Potwierdzone przede wszystkim przez zadowolonych klientów.

Okólna 40 - 50 (44)

Profesjonalny Sprzęt

Posiadamy na własność niezbędny sprzęt oraz narzędzia do wykonywania wszelakich prac budowlanych, plus ok. 2500 m2 rusztowania elewacyjnego.

Zespół

Podstawą w każdej firmie są ludzie, dlatego tworzymy zgrany zespół budowlany który jest dla naszych klientów gwarancją solidności i terminowości prac. W składzie firmy znajdują się wyspecjalizowani pracownicy budowlani którzy bardzo dobrze znają swój fach i z zaangażowaniem podejmują stawiane przed nimi zadania.

Współpracujemy z najlepszymi!

Wykonujemy prace tylko na sprawdzonych produktach chemii budowlanej takich producentów jak GREINPLAST, KABE, WEBER. Każdej z tych firm jesteśmy autoryzowanym wykonawcą.

Dlaczego-my-greinplast
logoMalDrew
Back to Top